گروه آموزشی سهند

 با مجور رسمی از سازمان فنی حرفه ای

آگهی دعوت به مجمع وبرق.10/20

5/5

وبرق

 موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 1400/06/31

 شرکت: سرمايه گذاري کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوين

دلایل اصلاح:با سلا و احترام: دلايل اصلاح آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه دوره 12 ماهه منتهي به 1400/06/31 ،‎ تغيير در دستور جلسه مي باشد.

زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
ساعت 14:00 روز چهار شنبه مورخ 1400/10/29 در استان تهران ،شهر تهران به آدرس ميدان هفت تير – ابتداي خيابان مفتح جنوبي-مجتمع فرهنگي عرفان

 دستور جلسه :
استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی.
تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1400/06/31
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار
انتخاب اعضای هیئت‌مدیره
تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
تعیین پاداش هیئت مدیره

 نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :
برگ ورود به جلسه مذکور از ساعت 8 الي 15 روز سه شنبه مورخ 1400/10/28در محل امور سهام اين شرکت واقع در زنجان – خيابان شهدا – نبش کوچه زينبيه – پلاک 149 و نيز دو ساعت قبل از برگزاري مجمع عمومي در محل برگزاري با ارائه کارت ملي و مدارک نمايندگي يا وکالت تحويل خواهد شد. ارائه برگ ورود جهت حضور در جلسه الزامي است. 1- با توجه به ابلاغيه هاي ستاد مبارزه با کرونا و سازمان بورس اوراق بهادار در خصوص رعايت محدوديت هاي شرايط کرونايي و به منظور حفظ سلامت از سهامداران عزيز درخواست مي شود حتي المقدور مجمع عمومي را از طريق لينک https://majma.stream1.ir/seiico به صورت همزمان مشاهده فرمايند. همچنين بر اساس آخرين ابلاغيه وزارت بهداشت رعايت نکات زير نيز ضروري است: – استفاده از ماسک در طول زمان برگزاري الزامي مي باشد. 2- از کليه اشخاصي که به وکالت از ساير سهامداران تمايل به حضور در مجمع دارند، تقاضا مي شود به نکات زير توجه فرمايند: الف: تنها وکالت نامه هاي رسمي از اشخاص حقيقي و معرفي نامه رسمي از اشخاص حقوقي پذيرفته خواهد شد. ب: 48 ساعت قبل از برگزاري مجمع عمومي ضمن همراه داشتن اصل وکالت نامه تصوير آن را به همراه فهرست تهيه شده از موکلين شامل نام و نام خانوادگي جهت بررسي اصالت و تاييد توسط هيات مديره شرکت به امور سهام اين شرکت تحويل و رسيد دريافت نمايند. ج: کارت ورود به جلسه اين اشخاص 2 ساعت قبل از برگزاري جلسه در محل برگزاري مجمع عمومي تحويل خواهد شد. 3- اشخاصي که به صورت اصالتي تمايل به حضور در مجمع دارند، مي توانند با ارائه مدارک معتبر 2 ساعت قبل از برگزاري مجمع عمومي در محل برگزاري مجمع کارت ورود به جلسه دريافت نمايند. 4- نمايندگان اشخاص حقوقي مي بايست معرفي نامه کتبي که به مهر و امضاي مجاز شخص حقوقي رسيده باشد را به همراه آخرين روزنامه رسمي آگهي تغييرات ارائه فرمايند. 5- ورود به جلسه مجمع عمومي فقط با ارائه کارت ورود به جلسه و کارت ملي امکان پذير است. ضمن عذرخواهي از سهامداران محترم به لحاظ عدم پذيرايي مرسوم در مجامع از کليه سهامداران عزيز درخواست مي شود براي حفظ سلامتي خود و ديگران الزامات بهداشتي از جمله استفاده از ماسک و دستکش و فاصله گذاري اجتماعي را در طول برگزاري مجمع عمومي رعايت فرمايند.

 دعوت کننده از مجمع:
هيات مديره شرکت سرمايه گذاري کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوين(سهامي عام)دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

مشاوره رایگان
لطفا اطلاعات کاربری را وارد نمائید