گروه آموزشی سهند

 با مجور رسمی از سازمان فنی حرفه ای

افشای اطلاعات با اهمیت

5/5

افشای اطلاعات با اهمیت
#خمحور
شفاف سازی در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده

? به استناد ماده 2 مکرر 3 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان به اطلاع مي‌رساند پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر فروش 9 ميليون سهم توسط سهامدار عمده به استحضار می رساند سهام مذکور جهت عمليات بازارگرداني به کد بازارگردان منتقل گرديده است و فروش حقوقي در بازار عادي نبوده است.

#ولغدر
شفاف سازی در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده

? به استناد ماده 2 مکرر 3 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان به اطلاع مي‌رساند پیرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر فروش سهام ليزينگ خودرو غدير توسط سهامدار عمده به استحضار می رساند در تاريخ 1399/09/15 تعداد 25.000.000 سهم از سهام اين شرکت (متعلق به شرکت ايران خودرو (سهامي عام))، جهت عمليات بازارگرداني به کد بازارگردان(شرکت تامين سرمايه لوتوس پارسيان) منتقل گرديده و فروش در بازار صورت نگرفته است.

#ولیز
#شفافسازی در خصوص #نوسانقیمت_سهام

بازگشت به نامه واصله از شرکت بورس اوراق بهادار تهران مبنی بر لزوم رعایت ماده 17 مکرر دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در بورس اوراق بهادار تهران به اطلاع می رساند از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی 3/6/9/12 ماهه منتهی به 1399/06/31 ) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. لذا به نظر می رسد نوسان قیمت سهام شرکت طی روزهای معاملاتی اخیر عوامل با اهميت که تاثير بر قيمت بازار داشته باشد ديده و مشاهده نگرديد.

#ثزاگرس
#افشایاطلاعاتبااهمیت – (برگزاری مزایده – گروه ب) منتهی به سال مالی 1399/06/31(اصلاحیه) شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران زاگرس چهار محال و بختیاری

#امید
#شفافسازی در خصوص #نوسان قیمت_سهام

به استناد ماده 17 مکرر دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در بورس اوراق بهادار تهران به اطلاع می رساند از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی 12/9/6/3 ماهه منتهی به 1399/09/30 ) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. شايان ذکر است افزايش سود حاصل از سرمايه گذاري در اوراق بهادار مندرج در گزارش فعاليت ماهانه در ماههاي اخير ناشي از روش شناسايي ارزش صندوق هاي سرمايه گذاري به ارزش ابطال واحدهاي سرمايه گذاري و همچنين روند مثبت بورس و افزايش شاخص هاي بازار سرمايه در ماه هاي اخير است که درآمد ارزشيابي صندوق هاي سهامي نسبت به ماه هاي گذشته افزايش داشته است.

#خاهن
#افشایاطلاعاتبااهمیت – (انعقاد قرارداد مهم – گروه الف) منتهی به سال مالی 1399/12/30 شرکت آهنگری تراکتور سازی ایران

#غگرجی
شفاف سازی در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده

? به استناد ماده 2 مکرر 3 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان به اطلاع مي‌رساند پیرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر مجوز اماکن به استحضار می رساند عطف به نامه شماره 747/3/1714 مورخه 15/09/99 نظارت بر اماکن عمومي و همچنين ابلاغيه ستاد ملي کرونا کليه مدعوين نبايد بيشتر از 10 نفر باشددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

مشاوره رایگان
لطفا اطلاعات کاربری را وارد نمائید