گروه آموزشی سهند

 با مجور رسمی از سازمان فنی حرفه ای

امروز 27دی 99 بازار چگونه به کار خود خاتمه داد؟

5/5

بازار بسیار ناامید کننده تر از روزهای گذشته بود و با توجه به افتی که داشت شاخص کل حمایتی که دو ماه پیش از آن محدوده با افزایش تقاضا روبرو شده بود را از دست داد. نکته نا امید کننده پایین بودن حجم معاملات بود و اینکه خریداران عقب نشسته اند تا در قیمت پایینتر خرید داشته باشند.
شاخص کل بورس امروز با افت 3.50 درصدی و کاهش 43050 واحدی به 1.186 میلیون واحد رسید.
شاخص هموزن بورس2.27 درصد افت کرد و با مثبت 10318 واحد به 444 هزار واحد رسید.
سه نماد وخارزم ، دارو و خموتور بیشترین تاثیر مثبت را در شاخص کل داشتند.
سه نماد فارس ،فولاد و فملی بیشترین تاثیر منفی را در شاخص کل داشتند.
مجموع ارزش معاملات کل بازار بورس و فرابورس 108047 میلیارد ریال بود. امروز ارزش معاملات خرد بیش از 8850 میلیارد تومان بود. میزان خروج پول حقیقی در روز جاری حدود 2510 میلیارد تومان می‌باشد.
شاخص کل فرابورس با افت 461 واحدی به 17859 واحد رسید. در جریان معاملات امروز سه نماد وسپهر ، دتوزیع و توریل بیشترین تاثیر مثبت و سه نماد کگهر ، آریا و زاگرس بیشترین تاثیر منفی را در شاخص کل فرابورس داشتند.
۷ صنعت برتر بورسی از نظر ارزش معاملات به ترتیب: خودرو ، فلزات اساسی ، شیمیایی ، بانکها ، چندرشته ای صنعتی ، سیمان ، فراورده نفتی
۷ نماد بورسی با بیشترین ارزش معاملات به ترتیب : خودرو ، شستا ، خساپا ، کمند ، شپنا ، دارایکم ، فولاد
دلار نقدی ??22,800 تومان در حال معامله است.
ارزش سهام عدالت (۲۷ دی ماه): در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز چهارشنبه (۲۶ دی ماه)، ۴.۲ درصد (۳۴۹هزار تومان) کاهش داشت. ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۷ میلیون و ۹۱۰هزار تومان و ۱۴ میلیون و ۹۱۰هزار تومان رسید. ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۷۶۴هزار تومان رسیده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

مشاوره رایگان
لطفا اطلاعات کاربری را وارد نمائید