گروه آموزشی سهند

 با مجور رسمی از سازمان فنی حرفه ای

رشد کم عمق بورس در روز بازگشایی پالایشی یکم

5/5
در جریان معاملات امروز بازار سهام که با بازگشایی ۱۹ درصدی پالایشی یکم همراه بود، شاخص کل رشدی ۰٫۵ درصدی را به ثبت رساند.
به گزارش تجارت‌نیوز، در پایان معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل با رشدی 0.5 درصدی همچنان روند صعودی خود را حفظ کرد. شاخص کل هم وزن نیز امروز بیش از 0.5 رشد را به ثبت رساند تا همچنان بازار رشدی یکنواخت داشته باشد.

در معاملات امروز که با معاملات منفی شستا همراه بود، سه نماد تاپیکو، شپنا و فارس بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند ولی تاثیر هیچ نمادی روی شاخص بیشتر از 1600 واحد نبود. در جریان معاملات امروز بیش از 2 میلیون معامله انجام شد که طی آن 13 میلیارد و 746 میلیون سهم با ارزشی بالغ بر 16 هزار میلیارد تومان داد و ستد شد.

در معاملات فرابورس نیز سه نماد شگویا، دی و صبا بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد 0.5 درصدی شاخص کل این بازار داشتند. ارزش معاملات فرابورس نیز حدود 7.5 هزار میلیارد تومان بود،

در معاملات امروز که با بازگشایی پالایشی یکم همراه بود، گروه فراورده‌های نفتی بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد و صف خرید اکثر نمادهای این گروه در دقایق آخر عرضه شد. بازگشایی پالایشی یکم در حالی در قیمت 11900 تومانی انجام شد که خالص ارزش دارایی این صندوق زیر 11 هزار تومان محاسبه شده استدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

مشاوره رایگان
لطفا اطلاعات کاربری را وارد نمائید