گروه آموزشی سهند

 با مجور رسمی از سازمان فنی حرفه ای

روند مثبت و متعادل بازار ادامه می‌یابد

5/5

روند مثبت و متعادل بازار ادامه می‌یابد

کارشناس بازار سرمایه گفت: بر اساس پیش بینی‌ها بازار تا پایان سال همین روند متعادل و مثبت خود را ادامه خواهد داد.

محمد گودرزی در گفت‌وگو با بورس نیوز درباره کاهش شاخص در ابتدای بازگشایی بازار امروز اظهار کرد: به دلیل اینکه بازار با ریزش زیادی طی ماه‌های اخیر همراه بود با توجه به صعودی بودن بازار طی روز‌های اخیر، افرادی که متضرر شده بودند با کاهش ضرر به دنبال گرفتن نوسان هستند که این موضوع می‌تواند دلیل قرمز بودن بازار در ابتدای امروز باشد.

مدیرعامل کارگزاری آریا نوین افزود: با توجه به شرایط کلیت بازار مساعد و روند مثبت است و این دست به دست شدن‌ها برای بازار خوب است.

وی گفت: دولت به دنبال تامین مالی ۵۰ هزار میلیاردی از بازار سرمایه است به همین دلیل از بازار حمایت خواهد کرد.

گودرزی بیان کرد: با توجه به گزارش مثبت ارائه شده از سوی شرکت ها، تعیین تکلیف انتخابات آمریکا و همچنین ثبات نسبی در نرخ ارز و رکود بازار‌های موازی اگر تغییر و تحولی در قوانین به وجود نیاید روند بازار در میان مدت متعادل و مثبت خواهد بود.

کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه سرمایه گذاران در حال رصد بازار برای برگشت هستند، خاطرنشان کرد: اگر روند متعادل بازار طی روز‌های اخیر ادامه داشته باشد سرمایه گذاران به زودی به بازار برخواهند گشت.

وی تصریح کرد: بر اساس پیش بینی‌ها بازار تا پایان سال همین روند متعادل و مثبت خود را ادامه خواهد داد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

مشاوره رایگان
لطفا اطلاعات کاربری را وارد نمائید