گروه آموزشی سهند

 با مجور رسمی از سازمان فنی حرفه ای

سرخط خبرها .30دی99

5/5

«توانگر» نماینده مجلس: در پی شرایط خاص بازار سرمایه، ریزش شاخص و عدم اخذ تصمیمات مناسب توسط مدیران ارشد بازار در وضعیت کنونی، وزیر اقتصاد و رییس سازمان بورس را به کمیسیون اقتصادی احضار کردیم.

شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، وزیر امور خارجه قطر با اعلام آمادگی دوحه برای میانجیگیری میان کشور‌های عربی و ایران، خواستار برگزاری نشست شش کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس با تهران شد.

منبع آگاه: بازگشت به برجام کف سیاست‌های بایدن درباره ایران است نه سقف آن ! یک منبع مطلع از تفکرات تیم بایدن در قبال ایران در مصاحبه با خبرگزاری آسوشیتدپرس بازگشت آمریکا به برجام را نقطه آغاز سیاست‌های دولت آتی آمریکا در قبال ایران دانست.

پس از استعفای داریوش اسماعیلی از معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت، اردشیر سعدمحمد مدیرعامل پیشین شرکت ملی صنایع مس ایران به عنوان معاون معدنی وزارت صمت انتخاب شد.

صادرات فولاد چین در ماه دسامبر 10.2 درصد افزایش ماهانه یافت و به 4.85 میلیون تن رسید چرا که کارخانه های چینی از افزایش صادرات و سود جهش قیمتی در بازارهای بین المللی ناشی از احیا مجدد تقاضای فولاد جهانی بهره بردند.
دنیای‌اقتصاد نوشت: مشاهدات میدانی خبرنگاران نشان می‌دهد مشکل تامین روغن خوراکی همچنان لاینحل مانده است و قفسه روغن بسیاری از سوپرمارکت‌ها و حتی برخی از فروشگاه‌های بزرگ تهران خالی است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

مشاوره رایگان
لطفا اطلاعات کاربری را وارد نمائید