گروه آموزشی سهند

 با مجور رسمی از سازمان فنی حرفه ای

«شستا» سرانجام صاحب یک بازارگردان مقبول شد

5/5

محمد رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) با بیان این مطلب درباره ساماندهی بنگاه‌های زیرمجموعه شستا، گفت: 

در راستای تکمیل فرآیند و پیگیری ویژه دستور رئیس‌جمهور برای واگذاری سهام شرکت‌های شستا، بورسی شدن ۲۷ شرکت و ۳ هلدینگ در حال انجام است و به تدریج در ماه‌های پیش رو و تا پایان سال نهایی خواهد شد.

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری و با اقدامات مدیریتی در شستا، هلدینگ سرمایه گذاری صدر تأمین به همراه شرکت‌های توزیع داروپخش، پخش هجرت، ژلاتین کپسول و رهاورد تأمین در بورس و فرابورس عرضه شدند و سهام آن‌ها با استقبال قابل توجه سهامداران عام مواجه شد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی با اعلام اینکه امسال قریب یک سوم عرضه اولیه‌ بورس توسط شستا انجام شد، افزود: 

رویکرد کنونی شستا حرکت به سوی سهامداری است تا بتوانیم در کنار بازدهی بیشتر شرکت‌ها، شاهد تحقق واقعی شفافیت در این حوزه باشیم.

«شستا» سرانجام صاحب یک بازارگردان مقبول شد

مرتضی لطفی عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی:

?امروز جلسه هیات مدیره برای تعیین بازارگردان و تامین اعتبار لازم برای حمایت از سهم برگزار و شرکت تامین اندیش رفاه پردیس به عنوان بازارگردان انتخاب و به بورس معرفی شد.

? تدابیر لازم برای حمایت از سهم شستا خصوصا برای اشخاص حقیقی و سهامداران خرد فراهم شده و امیدواریم نهایتا تا پایان هفته با توجه به نظر شرکت بورس شاهد بازگشایی نماد شستا باشیم.

? ما تعهد داریم که حمایت کنیم، در گذشته به میزان ۱۰۰۰ میلیارد تومان حمایت انجام شده، برای فاز دوم هم همین میزان پیش بینی شده است

 

 

 http://@sara_fallah_academyدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

مشاوره رایگان
لطفا اطلاعات کاربری را وارد نمائید