گروه آموزشی سهند

 با مجور رسمی از سازمان فنی حرفه ای

صبح و سرخط خبرها- 22 دی 99

5/5

قیمت شکر در بازار عمده فروشی از حدود دو هفته پیش افزایش یافته و از 8 هزار تومان به 9 هزار و 500 تومان رسیده است؛ با شرایط فعلی قیمت جدید هر کیلوگرم شکر برای مصرف کننده حداقل 10 هزار تومان خواهد بود.

عراقچی به دیپلمات ‎کره جنوبی گفت: از سیاسی کردن موضوع توقیف نفتکش و تبلیغات بی حاصل بپرهیزید. عراقچی در دیدار قائم مقام وزیر خارجه کره جنوبی مسدود ماندن منابع ارزی ‎ایران در کره را بیش از آنکه به‌ دلیل ‎تحریم های آمریکا باشد ناشی از فقدان اراده سیاسی سئول خواند .

استیضاح ترامپ کلید خورد. پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا طی نامه‌ای به قانون‌گذاران آمریکایی طرح استیضاح ترامپ را کلید زد.

مشاور وزیر بهداشت: واکسن ایران و کوبا اولین مرحله کارآزمایی بالینی را با موفقیت پشت سر گذاشت.

 تقاضای سوخت هند در ماه دسامبر با افزایش سرعت روند بهبود اوضاع اقتصادی به بالاترین سطح در 11 ماه گذشته رسید.مصرف سوخت هند در ماه دسامبر سال 2020 برای چهارمین ماه پیاپی افزایش یافت زیرا فعالیت اقتصادی و تقاضای حمل‌ و نقل در پساکرونا بهبود یافته است.

واحد اطلاعات اکونومیست می‌گوید شهر تهران بزرگ‌ترین جهش از لحاظ هزینه زندگی را میان ۱۳۰ شهر جهان را ثبت کرده است. در گزارش آمده است: «به طور کلی، بیشترین افزایش قیمت برحسب دلار آمریکا در تهران اتفاق افتاده که شاخص WCOL آن به خاطر تحریم آمریکا که بر زنجیره تأمین کالا تأثیر گذاشته ده نمره بالاتر رفته است. این افزایش قیمت موجب شده که تهران در رده‌بندی جهانی ۲۷ پله پایین‌تر بیاید و از جایگاه ۱۰۶ به جایگاه ۷۹ برسد.»دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

مشاوره رایگان
لطفا اطلاعات کاربری را وارد نمائید