گروه آموزشی سهند

 با مجور رسمی از سازمان فنی حرفه ای

ورود نقدینگی از بازارهای موازی به بورس

5/5

kissورود نقدینگی از بازارهای موازی به بورس

✅شاهد بهبود وضعیت بازار هستیم جاییکه کم کم, ترس و بی اعتمادی,  در حال از بین رفتن است و احتمالا با حفظ وضعیت فعلی، ( در صورت عدم بروز اتفاقات پیش بینی نشده!)  ورود نقدینگی از بازارهای موازی و همچنین بخش‌های دیگر بازار نظیر صندوق‌های با درآمد ثابت در هفته های آتی شدت خواهد گرفت. 

 

?فعلا تمرکز بازار بر سهامی است که  بیشترین ریزش‌ها را ثبت کردند و طبیعی است  که ابتدا این گروه ها مورد توجه قرار گیرند باید توجه کرد که در کنار این عامل بازار با احتیاط کامل در ابتدا سراغ سهم‌هایی رفته است که نقدشونده هم باشند.

 

? با ریکاوری قیمت این گروه‌ها ، کم کم  سهامداران سایر گروه ها و نمادهای دیگر هم شاهد بهبود وضعیت معاملات خود و صف خرید سهام خواهند بود. 

 

✅همانطور که عرض کردم شاخص حدود ۳۰۰ الی ۴۰۰ هزار واحد در مرحله‌ی اول رشد خواهد کرد و به محدوده‌ی سرنوشت ساز ۱۵۵۰ الی ۱۶۰۰ خواهد رسید.

 

✅ چندین اقدام خوب هم توسط سازمان انجام شد که به نظرم به روند بازار کمک کرد که  امیدواری به آینده را در این خصوص بیشتر کرد از جمله الزام به بازارگردانی، بهبود ضریب اعتبارات و از همه مهمتر توقف فروش سهام عدالت که یک تصمیم جریان ساز برای بورس است و جلوی نوسانات عیر عادی بازار را هم خواهد گرفت.(تایید رسمی نشده است)

 

✅ بازارهای موازی کم کم به خواب زمستانی خواهند رفت و رکود بزرگتری را تجربه خواهند کرددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

مشاوره رایگان
لطفا اطلاعات کاربری را وارد نمائید