گروه آموزشی سهند

 با مجور رسمی از سازمان فنی حرفه ای

پیش‌بینی بورس امروز 25 آبان 99

5/5

در معاملات دیروز بازار سهام شاخص کل بیش از دو درصد رشد کرد. اما باید دید امروز بازار سهام چگونه پیش می‌رود؟

روند صعودی بازار ادامه دارد؟

محمدمهدی عشریه، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با روند بازار امروز گفت: با مثبت شدن روند بازار، عرضه سهام هم افزایش می‌یابد. به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود که امروز سهام بیشتری در بازار عرضه شود. اما این عرضه به شکلی نخواهد بود که از تقاضا پیشی بگیرد و منجر به کاهش شاخص کل و قرمز شدن بازار شود.

در دو روز آخر معاملات بازار سهام هفته گذشته تقاضا به بازار سهام بازگشت و در جریان معاملات امروز هم افزایش تقاضا باعث رشد بیش از 2 درصدی شاخص کل شد.

محمدمهدی عشریه، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با روند بازار فردا گفت: با مثبت شدن روند بازار، عرضه سهام هم افزایش می‌یابد. به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود که فردا سهام بیشتری در بازار عرضه شود. اما این عرضه به شکلی نخواهد بود که از تقاضا پیشی بگیرد و منجر به کاهش شاخص کل و قرمز شدن بازار شود.

این کارشناس در ادامه با اشاره به اصلاح بازار سهام گفت: هنوز سیگنال صعودی‌ای دیده نمی‌شود که بتواند روند کلی بازار را مثبت کند و به افزایش تقاصای زیاد دامن بزند. اما به نظر می‌رسد روند بازار سهام فعلا نوسانی باشد و بعد از اصلاح زیاد شاخص کل نیز نباید انتظار صعود زود هنگام را داشت. اما روند صعودی بازار سهام آهسته شروع می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

مشاوره رایگان
لطفا اطلاعات کاربری را وارد نمائید