گروه آموزشی سهند

 با مجور رسمی از سازمان فنی حرفه ای

چند خبر مهم

5/5

⚡️چند خبر مهم

 

1️⃣قیمت معاملات ارزها که مختص ۳۰۰ کارگزار بود از امروز برای اولین بار توسط بازار متشکل ارزی منتشر و در سایت و فضای مجازی رسمی بازنشر می شود.

 

2️⃣قیمت پایه محصولات پتروشیمی از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی با افزایش ۲۲۳۶ ریالی به دلار ۲۶۱۲۷۲.۵ ریالی اعلام شد.

 

3️⃣وزارت صنعت در گزارشی اعلام کرد: تولید فولاد طی ۷ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد ۹ درصدی به ۱۶.۷ میلیون تن و شمش آلومنیوم نیز با ثبت رشد ۵۲ درصدی به ۲۳۱ هزار تن رسید.

 

4️⃣سرپرست معاونت بهره‌برداری فولاد مبارکه با اشاره به تولید ۱۳.۱ میلیون تن فولاد خام در ۷ ماه سال جاری توسط شرکت های این صنعت گفت: ۴۴ درصد فولاد در این گروه تولید شده است.

 

5️⃣روحانی: هدف بودجه ۱۴۰۰ کاهش تصدی‌گری‌ دولت و قطع وابستگی به نفت است/ صادرات غیر نفتی را تقویت می‌کنیم

 

6️⃣مالکی، عضو کمیسیون امنیت ملی: اگر شاهد بودیم که FATF و پالرمو باعث ایجاد موانعی برای همکاری‌های اقتصادی و تجاری ایران در عرصه جهانی شده است، این احتمال وجود دارد که این موضوعات را با همان شروط ثابت تحت بررسی مجدد قرار بدهیم تا بتوانیم این موانع را برطرف کنیم.

 

7️⃣مایک پمپئو با انتشار بیانیه‌ای در تارنمای وزارت خارجه آمریکا از اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران در هفته جاری خبر داد. براساس این گزارش، تهدید به تحریم جدید درحالی است که بنا به اذعان مقامات دولت ترامپ، عملاً اعمال تحریم های بیشتر علیه ایران ممکن نیست و هرگونه اقدام در این راستا صرفاً تبلیغاتی خواهد بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

مشاوره رایگان
لطفا اطلاعات کاربری را وارد نمائید